Kariéra

MESSENGER - VYŘIZOVÁNÍ EXPRESNÍCH ZÁSILEK PO ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH A OKOLÍ

Koho hledáme?

  • řidiče pro osobní automobil,pick-up,skútr a kolo ( nákladní )

Náplň práce:

  • vyřizování objednávek zákazníků a doručování zásilek.

Požadavky:

  • čistý trestní rejstřík
  • znalost Českých Budějovic, skvělý orientační smysl
  • orientace na klienta a jeho potřeby, trpělivost
  • komunikativnost, příjemné a reprezentativní vystupování
  • spolehlivost, rychlost, flexibilita
  • schopnost naplánovat si optimální trasu a rychle se rozhodovat
  • u cyklo kurýrů fyzická náročnost (cca 30 km/denně)
  • práce s chytrým mobilním telefonem

Nabízíme:

  • firemní oblečení a výbavu pro práci kurýra
  • práci na IČ i brigádně
  • základ + odměna v závislosti na počtu realizovaných objednávek
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • zázemí v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • mladý a přátelský kolektiv

Pokud Vás naše nabídka zaujala, napište nám na info@vezemti.to, nebo zavolejte na 382 22 33 33